Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie w Białymstoku, z siedzibą przy ul. Ogrodowej 12, 15-027 Białystok poszukuje kandydata/ki do pracy na stanowisko:
Specjalisty  w Dziale Inwestycji

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie i realizacja w zakresie merytorycznym i formalno-prawnym zadań dotyczących inwestycji i remontów,
  • przygotowywanie dokumentów do prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w szczególności opisu przedmiotu zamówienia, kalkulacji, kryteriów oceny, wzorów umów, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz udział w pracach komisji przetargowych,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej dla realizowanych zadań,
  • nadzorowanie i rozliczanie prowadzonych zadań remontowych i inwestycyjnych,
  • nadzorowanie prawidłowości wykonania zadań określonych w umowach o realizacje zadań remontowych i inwestycyjnych,
  • przygotowywanie sprawozdań, analiz i planów oraz korespondencji w zakresie właściwości działu.
  • rejestrowanie i procesowanie usterek technicznych gwarancyjnych dotyczących zrealizowanych inwestycji,

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie techniczne inżynieryjne
  • mile widziana praktyczna znajomość procesów budowlanych, przepisów regulujących sprawy związane z realizacją i utrzymaniem budynków oraz związanych z tym procedur administracyjnych,
  • umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji urzędowej,
  • umiejętność obsługi komputera (biegła znajomość pakietu MS Office)

Wymagania dodatkowe:

  • odpowiedzialność, chęć poszerzania swojej wiedzy, wysoki poziom zaangażowania, umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów,
  • zdolności analityczne, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole

klauzula RODO