Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie w Białymstoku, z siedzibą przy ul. Ogrodowej 12, 15-027 Białystok poszukuje kandydata/ki do pracy na stanowisko:
technik  analityki  medycznej
Opis stanowiska:

- współpraca z lekarzem w pracowni makroskopowej i przy badaniach śródoperacyjnych
- przeprowadzanie materiału w aparatach i zatapianie w bloczkach parafinowych
- krojenie bloczków parafinowych na mikrotomach
- barwienie preparatów w aparatach automatycznych
- barwienia immunohistochemiczne w aparatach automatycznych
- wykonywanie preparatów cytologicznych

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie medyczne z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w zakresie czynności opracowania materiału w pracowni lub zakładzie patomorfologii lub wyższe kierunkowe umożliwiające przygotowanie materiału do badania patomorfologicznego (analityka medyczna, biologia, biotechnologia lub nauki pokrewne)
- umiejętność pracy na komputerze

Wymagania dodatkowo preferowane:

-doświadczenie w pracy w pracowni lub zakładzie patomorfologii
- znajomość technik histopatologicznych (praca na mikrotomie, obsługa procesorów tkankowych, barwiarek automatycznych, wykonywanie preparatów cytologicznych)
- podstawy znajomości języka angielskiego
- umiejętność dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole

Warunki i miejsce pracy:

- zatrudnienie w  Zakładzie Patomorfologii  BCO
- umowa o pracę na cały etat
- stabilne warunki zatrudnienia
- narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
- pakiet dodatków pozapłacowych (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
- zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego

kaluzula RODO