Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie w Białymstoku, z siedzibą przy ul. Ogrodowej 12, 15-027 Białystok poszukuje kandydata/ki do pracy na stanowisko: inspektor/specjalista do Sekcji ds. Funduszy Europejskich

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość podstawowych aktów prawnych, zasad oraz wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych
  • umiejętności analityczne, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • skrupulatność, terminowość, cierpliwość i rzetelność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • preferowany udział przy rozliczaniu co najmniej jednego projektu dofinansowanego ze środków UE;

Zakres obowiązków:

  • realizacja i rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • prowadzenie dokumentacji projektowej w sposób zgodny z przepisami prawa, wytycznymi i umową o dofinansowanie;
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosków o płatność;
  • składanie wniosków o płatność poprzez system SL2014;
  • bieżąca współpraca z innymi komórkami szpitala w zakresie realizacji projektów;
  • współpraca z instytucjami rozliczającymi przyznane środki;
  • monitorowanie realizacji wskaźników, harmonogramu i budżetu projektów;
  • realizacja działań informacyjnych i promocyjnych zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów;

 KLAUZULA RODO