Opis stanowiska: współpraca z lekarzem w pracowni makroskopowej i przy badaniach śródoperacyjnych; przeprowadzanie materiału w aparatach i zatapianie w bloczkach parafinowych; krojenie bloczków parafinowych na mikrotomach; barwienie preparatów w aparatach automatycznych; barwienia immunohistochemiczne w aparatach automatycznych; wykonywanie preparatów cytologicznych.

Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie medyczne z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w zakresie czynności opracowania materiału w pracowni lub zakładzie patomorfologii lub wyższe kierunkowe umożliwiające przygotowanie materiału do badania patomorfologicznego (analityka medyczna, biologia, biotechnologia lub nauki pokrewne); umiejętność pracy na komputerze.

Wymagania dodatkowo preferowane: doświadczenie w pracy w pracowni lub zakładzie patomorfologii; znajomość technik histopatologicznych (praca na mikrotomie, obsługa procesorów tkankowych, barwiarek automatycznych, wykonywanie preparatów cytologicznych); podstawy znajomości języka angielskiego; umiejętność dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole.

Warunki i miejsce pracy: zatrudnienie w Zakładzie Patomorfologii BCO; umowa o pracę na cały etat; stabilne warunki zatrudnienia; narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego; pakiet dodatków pozapłacowych (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych); zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego.

Wymagane dokumenty: podanie o przyjęcie na stanowisko, CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

KLAUZULA RODO DLA KANDYDATA