Rozpoczęły się prace remontowe związane z przebudową najstarszej części szpitala - budynku K od strony ul. Ogrodowej (z podjazdem dla karetek), w związku z tym informujemy o wprowadzonych zmianach organizacyjnych:

  • główne wejście do szpitala znajduje się w budynku B – od strony ulicy Warszawskiej;
  • wejściem do budynku C, pacjenci mogą dostać się do poradni: urologicznej, genetycznej, endokrynologicznej, a także poradni Zakładu Radioterapii i gabinetu zabiegowego (piętro 3);
  • pacjentów kierowanych na PET, scyntygrafię, brachyterapię, ELEKTY 3 i 4 prosimy o korzystanie z wejścia do budynku H;
  • wejście do budynku D to najszybsza droga by dostać się na ELEKTĘ 1 i 2 (parter) oraz do Zakładu Rehabilitacji (piętro 3);
  • Poradnia Psychologiczna na czas remontu znajduje się w internacie Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych przy Ogrodowej 23.

Szlabany wjazdowe i wyjazdowe od ul. Ogrodowej pozostają czynne, jednak wyłączona z użytku jest część miejsc parkingowych przy remontowanym budynku K. Zachęcamy pacjentów do korzystania z parkingu podziemnego od ul. Warszawskiej lub, w miarę możliwości, z komunikacji miejskiej (przystanek Warszawska/Bank linie nr: 2, 8, 21, 101, 105, 112; przystanek Pałacowa/Hotel linie nr: 2, 5, 8, 21, 28; przystanek Sienkiewicza/Ogrodowa linie nr: 3, 6, 9, 13, 16, 18, 100, 108, 111).

mapka