Szanowni Państwo,

w imieniu Białostockiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku i działającego w jego strukturze - Centrum Leczenia Chorób Piersi oraz Stowarzyszenia Do Walki z Rakiem mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w  II Ogólnopolskiej Konferencji „Chcę być świadoma i wiedzieć więcej”, która odbędzie  22 października 2022 roku w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przy ul. Szpitalnej 37 w Białymstoku.

Do udziału w Konferencji zaproszeni są wybitni specjaliści, będący gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego. Zależy nam, aby doniesieniom naukowym dotyczącym zastosowania najnowszych terapii towarzyszyła wymiana doświadczeń lekarzy praktyków.

Tematem przewodnim konferencji będzie rak piersi. Staraliśmy się, aby tematyka naszej konferencji była bardzo różnorodna i obejmowała zarówno najbardziej aktualne zagadnienia, jak i te znane od dawna, ale mimo to wzbudzające kontrowersje.

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie będą mogły uczestniczyć w konferencji stacjonarnie zapraszamy do uczestnictwa on-line za pomocą platformy Zoom. 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

dr n. med. Bogumiła Czartoryska - Arłukowicz

 

Jesteś zainteresowana udziałem w konferencji? Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.pierwsi.eu

22.10.2022 plakat 1