Listopad na całym świecie uznany jest za miesiąc, w którym w sposób szczególny integrujemy się z chorymi na nowotwór gruczołu krokowego i jąder. Jak co roku wykorzystujemy ten czas także na zachęcanie mężczyzn do regularnych badań profilaktycznych i wizyt u urologa.

W tym roku w ramach akcji Męski Listopad pod hasłem #szybcyizdrowi zapraszamy panów od 40. roku życia na bezpłatne przesiewowe badanie PSA, które oznacza poziom markera nowotworowego i wykrywa raka gruczołu krokowego. W przypadku nieprawidłowości pacjent zostanie objęty dalszą diagnostyką i leczeniem.

Badania  odbywać się będą w Izbie Przyjęć BCO w listopadowe soboty (5, 12, 26 listopada). Zapisy odbywają się pod numerem infolinii 856646888. Badanie z krwi nie wymaga żadnego przygotowania.

Jest nam niezmiernie miło, ponieważ po raz drugi Partnerem naszej akcji jest sieć BLU Salony Łazienek, która od blisko 30 lat zajmują się projektowaniem łazienek i sprzedażą wyposażenia łazienkowego. Dziś BLU to ponad 60 punktów sprzedaży w całej Polsce. Dzięki nawiązanej współpracy i wsparciu finansowemu udało nam się zamówić shakery z ‘wąsem’, które otrzyma każdy pacjent biorący udział w akcji. Uwaga! W niektórych shakerach ukryte będą miesięczne karnety do wykorzystania w pierwszym specjalistycznym klubie TRX na Podlasiu N50.

Przypominamy, że akcję #szybcyizdrowi rozpoczęliśmy w 2020 roku, a jej Ambasadorem niezmiennie jest Jarosław Kazberuk, kierowca, pilot rajdowy, sportowiec związany z Podlasiem.

PLAKAT MĘSKI LISTOPAD