Laureaci konkursu pozują do zdjęcia z dyplomami

Magdalena Joanna Borkowska, dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Białymstoku została wyróżniona w kategorii Menedżer Roku 2022 w Ochronie Zdrowia w prestiżowym konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia — Liderzy Medycyny”.

Celem plebiscytu, który po raz dwudziesty drugi zorganizowało Wydawnictwo Termedia oraz redakcje „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie.

Nagrody przyznano w kilku kategoriach, między innymi: Lider Roku, Ambasador Zdrowia czy Osobowość Medyczna Roku. Kandydatów zgłaszały organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.

Wyróżniona w kategorii Menedżer Roku 2022 w Ochronie Zdrowia (placówki publiczne) Magdalena Joanna Borkowska, podkreśla, że przyznana nagroda jest motywacją do działania.

"Jako dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii zobowiązuje się do kontynuowania naszej misji, którą jest dostarczanie najwyższej jakości opieki medycznej dla osób dotkniętych chorobami nowotworowymi. Nadal będziemy inwestować w nowoczesne technologie, kształcić i rozwijać nasz zespół medyczny oraz prowadzić działalność profilaktyczną i edukacyjną. Wszystko po to, by zwiększać efektywność leczenia i poprawiać jakość życia naszych pacjentów” - mówi Magdalena Joanna Borkowska.

Nagrody zostały rozdane 25 stycznia 2023 r. podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.