grafika ze szczegółami dotyczącymi biegu

W sobotę, 16 września, już po raz piąty spotkamy się w malowniczym Supraślu na jedynej w regionie i niepowtarzalnej biegowej imprezie prozdrowotnej OnkoRun 2023. Startujemy o godz. 11:00, tradycyjnie z placu za Hotelem Borowinowy Zdrój.

Bieg adresowany jest nie tylko do pacjentów onkologicznych, ale także ich rodzin, pracowników BCO, naszych sympatyków, pasjonatów biegania, a także wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas.

W tym roku przewidujemy udział 400 uczestników i trzy dystanse: 10 km, 5 km oraz spacer 2,5 km z personelem BCO.

Białostockie Centrum Onkologii wychodzi poza mury szpitalne. Bardzo zależy nam, żeby ci którzy zajmują się zdrowiem oraz ci którzy dbają o swoje zdrowie aktywnie uczestniczyli w tym wydarzeniu. (…) Bohaterami tego wydarzenia jesteśmy my wszyscy. – podkreślała Magdalena Joanna Borkowska, dyrektor BCO.

Program wydarzenia ma na celu aktywizację pacjentów z chorobami nowotworowymi, którzy niejednokrotnie borykają się z pokonywaniem oporów związanych z podjęciem aktywności fizycznej. To także świetna okazja do propagowania profilaktyki nowotworowej i zdrowego stylu życia.

Spotkajmy się w Supraślu!

 

Obowiązują wcześniejsze zapisy internetowe na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/8401 (koszt 80 zł). Limit miejsc jest ograniczony.

 

Partnerem strategicznym OnkoRun 2023 jest Województwo Podlaskie.
logo1