grupa ludzi pozuje do zdjęcia

To wydarzenie otwarte dla wszystkich, nie tylko pacjentów ze stomią, ale także ich bliskich oraz tych, którzy pragną zgłębić temat i podzielić się własnymi historiami. Za nami ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu "sTOmia - Nie Tabu".

 

Ostatnie spotkanie wzbogaciło nasze doświadczenia, skupiając się na tym, jak celebrować Boże Narodzenie, dbając jednocześnie o zdrowie. Dyskusje dotyczące karpia w różnych postaciach czy pierogów z kapustą i grzybami otworzyły pole do wymiany pomysłów na świąteczne smakołyki, dostosowane do specjalnych potrzeb pacjentów.

 

Dziękujemy Małgorzacie Kozłowskiej i Angelice Mańczuk, dietetyczkom z Białostcokiego Centrum Onkologii, za inspirującą prezentację i przydatne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania podczas Świąt. Ich rady z pewnością pomogą w cieszeniu się smacznymi posiłkami bez obaw.

 

Nie zapominamy także o warsztatach kosmetycznych, które dostarczyły nie tylko wiedzy, ale także ogromu radości. Jestesmy wdzięczni Mydlarni 4 Szpaki za te niezwykłe doświadczenia.

 

Dziękujemy również personelowi Colorectal Cancer Unit za wsparcie w organizacji tego spotkania, a wszystkim uczestnikom za ich niezwykłe zaangażowanie i znakomite humory.

 

Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt. A w 2024 roku zapraszamy na kolejne spotkanie "sTOmia - Nie Tabu".

 

stomia 288 stomia 388

   stomia 588   stomia 488   stomia 688

stomia 888 stomia 788 stomia 988