plakat informacyjny

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym kolejnym spotkaniu pod hasłem sTOmia - NIE TABU. To wydarzenie dla pacjentów ze stomią oraz ich bliskich, ale otwarte dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy już w najbliższą środę, 13 marca 2024 r. o godz. 15:30. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej budynku administracji Białostockiego Centrum Onkologii (wejście od ul. Warszawskiej).

 

Spotkanie będzie okazją do otwartej dyskusji na temat życia ze stomią. Agnieszka Czubata, doświadczony psychoonkolog, podzieli się swoją wiedzą na temat adaptacji do nowej sytuacji życiowej. Ponadto, w programie znalazły się kreatywne warsztaty kawowe prowadzone przez baristów z Kawiarni Kafejeto.

 

Podczas spotkania będziemy mieli przyjemność gościć specjalistów z Pododdziału Leczenia Nowotworów Przewodu Pokarmowego - Colorectal Cancer Unit, którzy udzielą pomocnych informacji i odpowiedzą na pytania.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod numerem telefonu: 85 678 42 02.

Dołącz do naszego spotkania, aby dowiedzieć się więcej, podzielić swoim doświadczeniem i zyskać wsparcie. Razem możemy pokonać tabu związanego ze stomią i stworzyć otwartą, wspierającą społeczność.

 

STOMIA 21